Expand Cut Tags

No cut tags
diogenis: (Діоген)

Минулого року Росія розпочала неоголошену війну проти України. І хоча театр воєнних дій досі охоплює доволі скромну територію, проте, це — війна на знищення. Інакше кажучи, хоча б одна з воюючих держав найближчим часом перестане існувати в нинішньому вигляді.

В Росії сподіваються, що це буде Україна; в Україні — що припинить існування саме Російська Федерація. В українців це взагалі стало національним спортом (диванним, типу розв’язування кросвордів): нескінченно обговорювати, коли ж нарешті (ось-ось) розвалиться Росія.

Біда в тому, що хоча Росія прямує до свого кінця семимильними кроками, Україна поспішає за нею до прірви наввипередки, і невідомо хто ще раніше втратить запас міцності й першим зійде з дистанції (про це треба було б написати окремо). Тому диванна аналітика про розпад Росії в нинішніх українських умовах є нічим іншим, як бенкетуванням під час чуми. Тим не менше, оскільки розпад Росії все одно неминучий, вкладу в копилку обговорення і я свої п’ять копійок. І навіть намалюю захопливу діаграмку )


diogenis: (Діоген)

У найближчий понеділок, 26 січня у Страсбурзі почнеться сесія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Очікується, що будуть підтверджені повноваження всіх делегатів, включаючи Надію Савченко, — а відтак ПАРЄ прийме звернення до Росії про звільнення Надії, оскільки згідно з міжнародними нормами члени ПАРЄ мають дипломатичний імунітет і не можуть піддаватися кримінальному переслідуванню. Росія входить до ПАРЄ і всі необхідні документи підписувала, так що викрутитися неможливо.

Те, що європейські бюрократи звернуться до Кремля з вимогою звільнити Савченко, сумнівів не викликає: будь-який із трьох чинників — законослухняність, забюрократизованість і європейська політична культура — вже сам по собі має це спричинити. А от що зробить Росія?

Оголошується збір нострадамусів і ванг, оскільки варіантів кілька.

1. Найрозумніше, що можуть зробити росіяни — виступити на тій-таки сесії ПАРЄ і оголосити, що вони такі добрі та щирі і так хочуть миру, виконання міжнародних зобов’язань і всього такого, що оце просто дві години тому як відпустили Савченко, і вона скоро тут буде. Така промова зірве аплодисменти і дозволить прирученим євротролям почати верещати, що Росія змінилася, і пора знімати санкції. Про те, чи закрили проти Савченко кримінальну справу, за всім шумом навіть забудуть спитати.

2. Трохи гірше, але теж нормально: випустити Надію превентивно, на ці вихідні, і знову-таки, вилізти із заявою про цей чудовий миролюбний вчинок на сесії.

3. Тупо, але не катастрофічно: відгукнутися на заяву ПАРЄ заднім числом, оголосивши, що судові процедури не такі прості, за день це не робиться — і далі тягнути зі звільненням, наскільки вдастся.

4. Найбільш тупий варіант, який призведе до посилення санкцій: відмовчатися. Прикинутися шлангом. Зробити морду цеглиною, як у Лаврова. Не відреагувати взагалі.

Особисто я ставлю на четвертий варіант. Бо Кремль за всі часи правління Путіна демонструє в усіх стратегічних питаннях таку непрохідну тупість, що мало кому вдається прогнозувати їхні дії — хоча їхні мотиви цілком прості, якщо розібратися. З цієї точки зору, правда, є ще й п’ятий варіант:

5. Спроба самогубства: влаштувати демарш на заяву ПАРЄ, оголосивши її недружнім кроком щодо Росії (втручанням у внутрішні справи навіть ці ідіоти не додумаються таке оголосити).

Будь-які інші прогнози приймаються в коментарях.

diogenis: (Діоген)

Сходив собі в кіно на «Поводиря». Фільм мені сподобався, так що можу рекомендувати всім. Але, оскільки в тую бочку творці варива накидали хтозна скільки ложок дьогтю, то я побурчу і поматюкаюся. У ситуації, коли в країні кіно практично не знімається, кожен фільм має бути вилизаний так, щоб не зміг придратися ніхто і ні до чого. Щоб не тільки ляпів не було, але й нічого сумнівного взагалі.

А в «Поводирі» ляпів — маса. Шо, не вірите? )


Питається: як з такими бідами в багажі вдалося зняти, не зважаючи ні на що, гарний фільм? Та просто. Чудова гра акторів, чудовий оператор, чудові краєвиди, підібрані режисером. Витягнули фільм, коротше. До доволі прийнятного стану. Але режисеру все одно нєуд. Ібо, як я вже сказав, чим менше фільмів, тим більші вимоги до кожного з них.

diogenis: (Діоген)

Ітак, гражданє, те, що я ще весною, до виборів, вичислив на чистій логіці — що Порошенко є кремлівською маріонеткою — отримало за всі ці місяці не лише купу яскравих підтверджень (типу підставляння наших солдатів під вогонь із забороною наступати), але й несподівано отримало підтвердження свідоцьке. А саме, прояснилося, хто насправді є автором "мирного плану Порошенка".

Коротко кажучи, знайшлися свідки того, що влітку цього року до Києва з Москви приїжджав Сурков і особисто працював в Адміністрації Президента із Ложкіним, щоб навчити його цьому самому "плану" та іншим аспектам проведення АТО.

Для широкої публіки цей факт зафіксовано осьдечки. Я сподіваюся, всі знають, хто такий Сурков, і хто такий Ложкін?

diogenis: (Діоген)

Після вчорашнього запису в блозі [livejournal.com profile] aillarionov я особисто сильно засумнівався в тому, що цей блог справді належить Андрію Ілларіонову.

Адже в цьому записі ЖЖист [livejournal.com profile] aillarionov навів без жодних коментарів фейсбучиковий запис Вікторії Сюмар, яка в ньому заявила, що 1 березня ць. року Юлія Тимошенко "переламала" членів РНБО, які хотіли застосувати в Криму силу проти зелених чоловічків, а клята ЮВТ ось так просто взяла ї не дала їм цього зробити (ну справді, хто вони такі — ці всі вищі посадовці країни — всякі там керівники уряду й силового блоку — щоб суперечити САМІЙ леді Ю? Це ж страшно, правда?)

Таким чином, віртуальний [livejournal.com profile] aillarionov, не зробивши жодних коментарів, тим самим солідаризувася з Сюмар в тому, що в Криму на початку березня треба було застосовувати силовий сценарій. От тільки біда в тому, що реальний Андрій Ілларіонов був категорично проти цього, при чому доводив свою думку про недопущенність початку силових дій всіма можливими каналами. Ось, приміром, шмат його інтерв’ю, використаний в Шустер Live 28 лютого, де Ілларіонов докладно пояснює, чому силових дій з боку України дуже чекають в Кремлі, і чим це закінчиться:

(15:30–20:25)


Там-таки Ілларіонов прямим текстом говорить, що не вірить в захоплення Криму Росією. Тобто, ця людина не могла б зараз мовчки цитувати істерики з приводу "здачі Криму".

Отже, покладатися на блог віртуала [livejournal.com profile] aillarionov не можна. А щодо тупого чорного піару з боку Сюмар, то можна, власне, почитати саме рішення РНБО від 1 березня, щоб самому переконатися в тому, хто, кого і на що "переламав" (на президентському сайті, на сайті ВР).
А ще краще разом із рішенням РНБО від 28 лютого 2014 року прочитати стенограму засідання, на якому це рішення приймалося.

diogenis: (Діоген)

Ой, як давно я не чув слова «каоліція»! А слова «каоліційний» не чув взагалі ніколи. І ось, мене просвітили. Вчора в телеящик заліз Задовий, вибачте, Садовий і розказував там про щось «каоліційне» в наступній Верховній Раді. І ось за це буратіно деякі підуть голосувати...

За встановленою традцією, присуджуємо Андрію Задовому, даруйте, Садовому ганебне звання каоліційного довбойобика. І готуємося (вже, заздалегідь) до його фірмового словоблуддя ні про що з трибуни майбутньої ВР. Рагулі повертаються (як хто пам’ятає ВР у 90-і)...

diogenis: (Діоген)

Для тих, хто думає, у мене дві новини: гарна і погана.

Гарна полягає в тому, що частина пєтєфанів перестала або перестає бути пєтєфанами, надивившись на його "шоколадне" правління. Погана ж новина — та, що вони все одно ідіоти. Розчарувавшись у ПеПе, вони все одно зроблять все, щоб не голосувати за єдині дві людські політичні сили (які, до слова, єдині проявили себе на Майдані). А шукатимуть "нові обличчя" і подібну замануху.

Олігархи вже підготувалися до такої зміни в мізках хом’ячків, спонсоруючи (і наповнюючи своїми людьми) одразу з півдесятка політичних проектів. Власне, ось вона — перша п’ятірка олігархічних висуванців:



Словом, я — песиміст. ДУмаю, що бидло піде і проголосує за олігархів знову. І замість однієї банди донецьких ми матимемо розмитий контингент одразу з кількох шайок. І Верховна Рада знову буде злодійським кублом. Під час війни. Коли половина з цих гадів буде рада здати всіх нас за бабло. Приємного голосування!

diogenis: (Діоген)

Нині багато говорять про те, що доля всього світу зараз вирішується в Україні. І від того, хто переможе в російсько-українській війні — українці з їхнім прагненням свободи чи російська імперія зла — від цього безпосередньо залежатиме весь майбутній світоустрій.

Враховуючи, що вся ця війна і боротьба все більше і більше нагадує не конфлікт інтересів, а боротьбу метафізичних сил добра і зла в чистому вигляді — дуже вже поведінка обох сторін не по-гомосапієнсному рафінована у своїй мерзенності (Росія) чи благородстві (українці) — виникає думка зафіксувати цю боротьбу та її епохальне значення у простій графічній формі. Класичні сили інь і ян тут дуже й дуже доречні.

Але, зважаючи на те, як до цього ставляться самі українці, нинішній важливий (хоч і короткий) етап світової історії я би назвав часом боротьби не добра і зла, а добра й хуйла. Тримайте гасло у графіці:



І маленький варіант для посилань (для перегляду різних розмірів клацайте на велике зображення):


diogenis: (Діоген)

Прислали тут прекрасне з хуйсбука. Картинка:




Текст (крім двох недоречних абзаців у кінці):

Maxim Scherbina

Смотрю на фотографию, которой официальный аккаунт Петра Порошенко в Facebook проиллюстрировал новость о прекращении огня на Донбассе, и понимаю, что большинству украинцев для осознания произошедшего не хватает важной детали.

И у меня эта деталь есть - держите.

Вернее не у меня, а у сурдопереводчицы с Запорожского областного телевидения, которая пару лет назад краснея, стесняясь и тупя взор просила всех знакомых журналистов передать тогдашнему запорожскому губернатору Александру Пеклушенко, чтобы не складывал вот так руки у груди. Ибо на языке глухонемых сей жест означает (да простят меня впечатлительные дамы и пожилые дети), - "пизда".



Шо пизда — то ясно. Сидить, мабуть, Пєтя і матюкає себе, що послухався тоді Фірташа. А воно вже пізДно.

diogenis: (Діоген)

Цитую комент на espreso.tv:

«3vil1:

кремлєблядскім аскаридам, мені вас не жаль і мені байдуже що:
- з вашою бензоколонкою і скільки вона протримається
- з вашою економікою (борг 700 мільярдів баксів)
- з вашою армією (якщо еліта (хвалена десантура) заблукала і подохла від переляку, зайве казати про решту)
- у влади у вас нацистська хунта і за кермом залупенфюрер хуйло
- ви залежите від всіх і вся і смокчете китайського хуя
- скільки ви платите у данину чеченцям
- ви знаходитесь на дні і з нього ніколи не вилізете
- ваші найкращі залишають ерефію і тікають куди завгодно, хоч у Гондурас
- ви скоро по розвитку наздоженете КНДР, якщо піднатужитесь
- їсти ви будете лише "генномодифіковану рєпу на тощак"
- пити будете тільки стекомой
- вам діма сцікільов сцить у очі, а вам то божа роса
- ваші діти від народження хворі на алкоголізм
- кількість безпритульних і покинутих дітей більше ніж 5 мільйонів
- вашу корупцію можна порівняти хіба що з рейтингом залупенфюрера
- ваші наукові досягнення нанодуст
- ваші нові ракети не літають, а старі падають
- в якій безіменній могилі поховають вас або вашого байстрюка

кацапи, що правда очі коле? Забаньте цей коментар якщо це правда :)
»

Сподобалося звання «залупенфюрер хуйло». Треба ввести в расєйську армію.

diogenis: (Default)

Любая война открывает дорогу революции.

В конце 80-х – начале 90-х Александр Невзоров вел на питерском телевидении культовую остросоциальную программу "600 секунд", которая имела безумный зрительский рейтинг и была одним из символов перестройки. Затем (помимо журналистики и депутатства в Госдуме) были войны в Приднестровье и Чечне, в которых, по его словам, он участвовал и как воин, и как репортер.

В интервью руководителю проекта gordonua.com Дмитрию Гордону в 2011 году Невзоров сказал, что чеченская война была нужна обеим сторонам конфликта, чтобы они научились уважать друг дргуа. Спустя три года, в начале 2014-го, в интервью изданию Znak он констатировал, что цель Кремля в Чечне не достигнута, война проиграна, и Россия "теперь обязана платить дань": "Это неприятно, но надо набраться мужества и произнести эти слова. Против всей военной машины России было три тысячи непрофессионалов-чеченцев, которые долго вертели огромную армию на пенисе". Невзоров давно ушел из публичной политики и политической журналистики и сейчас в СМИ появляется только как публицист или видеоблогер. В последнее время он все чаще критикует политику России и заявляет, что авантюра Кремля в Крыму и на Донбассе обойдется его стране дорогой ценой.

– Александр Глебович, ваша реакция на происходящие в Украине события резко отличается от той, которую вы демонстрировали еще совсем недавно: во время чеченских военных кампаний вы безоговорочно поддерживали политику Кремля, теперь – ее осуждаете. Почему резко пересмотрели свои взгляды?

– Когда мне задают такие вопросы, я советую взять блокнот, который должен быть у каждого журналиста, и записать в него такие – возможно, не всем известные – термины, как "развитие" и "эволюция". Мы для того проходим войны и видим ужасы нашей жизни, чтобы иметь возможность анализировать и, в результате, менять негодные взгляды.

Read more... )

diogenis: (Діоген)


Хто б ще зовсім недавно міг подумати, що якщо Росія захоче напасти на Україну, їй вдастся розв’язати війну лише на території найбільш лояльного до себе регіону (Крим ми не рахуємо як етнічно не цілком український), в той час як на всіх інших територіях підтримка дій Росії виявиться близькою до нуля навіть з боку маргіналів?

Телевізійна картинка російської пропаганди і спровоковані нею обивательські теревені привчили нас до думки, що Донецьк і Луганськ (а заодно, як мінімум, Харків, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв та Одеса) просто "ляжуть" під Росію, а на вулицях цих міст великі юрби зустрічатимуть окупантів з квітами. І, відповідно, бої підуть зовсім на інших теренах, а лінія фронту проляже зовсім на інших землях. І якщо б мені ще взимку хось сказав, що попри всю мережу резидентури на Півдні та Сході України люди там масово вийдуть на вулиці на підтримку цілісності України, і російський сценарій сам собою вмре ще у зародку — не повірив би нізащо.

А воно он як. Що зайвий раз доводить, що у всякої пропаганди, реклами й агітації є два параметри впливовості: переконливість та дієвість. Російська пропаганда в Україні виявилася переконливою, але не дієвою. Піддавшись їй, легко було повірити, що кругом повно русофілів, але важко було самому стати русофілом. Власне, самі росіяни роками робили все, що могли, щоб посваритися з усіма навколо і довести, що являють собою народ-агресор. А це ніяка реклама не переб’є. Власне, завсідникам ЖЖ це пояснювати не треба. Надивилися до несхочу.

Ну й про Донбас і Луганськ. Скажу крамольну річ: у глобальному масштабі локальна війна Росії проти України має позитивне значення. Бо це був єдиний спосіб за одне покоління зробити з місцевих хохлів українців і позбавити їх холуйської відданості кремлівському хазяїну. Інших способів не існує. Ці люди перебувають на надто низькому рівні розвитку, щоб сприймати дійсність інакше, аніж на власній шкурі. Тільки на власній шкурі вони можуть переконатися, що добре, а що погано. І, врешті-решт, вони ж хотіли перевірити? От і перевірили. Тепер знатимуть. І онукам розкажуть. Не всі. Але більшість. А цього досить.

diogenis: (Діоген)


Три місяці ми стояли на Майдані, щоб прогнати олігархів із влади. Хтось мерз, хтось горів, хтось навіть загинув. А ті падли, які сиділи вдома весь цей час, тепер повилазили зі своїх нір, посунули на виборчі дільниці і обрали нам на президента представника олігархів — тих самих олігархів, проти яких ми три місяці боролися.

Тож коли хтось наївно запитує, як так могло статися: воювали-воювали проти олігархів, і в результаті за одного з них проголосували на виборах, — йому треба чітко пояснити, що воювали одні люди, а голосували зовсім інші. Воювали вільні люди. Голосували за Пєтю — барани.

А стадо баранів неперевиховне. Воно, як не старайся, все намагається обрати собі нового м’ясника.

diogenis: (Діоген)


Ось і настав дєнь пабєди.

Pobieda Colorada


Рік тому ще хотів прославити сєй дєнь і особливо звернути увагу на його колорадську природу.

Order Colorada


Але якось руки не дійшли. А за рік багато вже хто додумався до цієї ідеї, про "колорадську" стрічку говорять і пишуть всі, кому не ліньки, тож залишився я без пріоритета (он, фофуддєносці георгіївських клопів знайшли). Ну, та нічого. Головне, щоб ця зараз не розповзалася. Ібо.


diogenis: (Діоген)

Я із самого початку ніяк не міг зрозуміти, звідки 1 грудня 2013 року на вулиці Банковій в гущавині постановочної бійки взявся Порошенко? Хто його поставив на екскаватор?

Питання не тривіальне. Нувориш-бізнесюк, який завжди тримав ніс за вітром і намагався ужитися з будь-якою владою, в т. ч. бандитською, тут раптом з’являється в образі борця, революціонера і героя. Нереально. Реальний Порошенко туди й носа поткнути побоявся б. Отже, хтось його туди направив, хтось гарантував йому безпеку, хтось проінструктував про його прихід обидві "сторони" протистояння, хтось, врешті-решт, замовив телевізійну картинку потрібного виду й ракурсу. Отже: хто і навіщо?

Дійшло до мене аж у квітні. Але краще пізно, ніж ніколи. Тим більше, що поки-що (поки-що) не пізно й іншим зрозуміти.

Бійка гопників з російським акцентом з міліцією на Банковій вдень 1 грудня була постановкою, розрахованою радше на російські, аніж на наші телеканали. Ставили цю постановку і керували нею очевидно московські технологи. Імовірно, ті самі, які ставили дніпропетровські "теракти" та розстріл в "Каравані". Тому я певний час думав, що вони працювали на Овоча. Тепер допер, що вони завжди працювали на Кремль і тільки на Кремль. А яник був лише лялькою, і його правління мало завершитися розграбуванням України, дефолтом, штучними заворушеннями (як нині на Сході країни) і російськими танками "рятівників" від донецької чуми.

Отже, спектакль на Банковій режисували з Кремля. Картинку знімали для Кремля. Відповідно, Пєтю на грейдер могли направити тільки люди Кремля і для цілей Кремля. Більше там ніякого суб’єкта прийняття рішень просто не було.

Але для чого Кремлю якийсь Порошенко, і нащо з нього ліпити героя-опозиціонера (а заодно миротворця)? Відповідь — на поверхні: щоб за умови ліквідації справжньої опозиції підсунути збудженим масам євромайданівців псевдоопозиціонера, окрім якого їм би було ні на кого сподіватися.

Сценарій простий і надійний: януковоч з кров’ю розганяє Євромайдан (щоб побоялися вдруге виходити), звинувачує "трьох богатирів": Яценюка, Кличка і Тягнибока — в організації масових заворушень і саджає їх в кутузку. І тут виходить на телеекрани Порошок, весь в білому, і каже так натхненно: не можна так от з людьми, я проти... І зникає. А народ запам’ятовує. І починає його вважати "лідером".

А потім — дефолт України, заворушення і російські танки. Пам’ятаючи про УПА, московські кедебісти навряд чи розраховували на окупацію всієї України. Але якщо кляті бандерівці за Збручем не захочуть в расєйський рай земний і зустрінуть визволителів зброєю та окопаються у себе на заході, то вони ж почнуть перед Заходом дальнім Расєю клясти як агресора і вимагати для неї покарання. Отже, їм потрібен керований президент, який замість визвольної боротьби втягне залишки суверенної України в безрезультатні багаторічні переговори з Москвою про мирне розв’язання кризи — і ще й настійливо проситиме Захід не втручатися, бо, мовляв, ми й самі розеберемося.

От тільки де такого взяти і як ним керувати? Та як де, осьдечки ж він: владєдєц заводов газєт пароходов, які перебувають на території або самої Росії, або тієї частини України, яка буде окупована. І цей влалєлєц за свої заводи удавиться. Або ні, краще продасть Україну. Досить йому натякнути, що всі активи й майно у нього заберуть — і він роками робитиме все, що йому скажуть. А за ті роки можна й далі просунутися...

І поставили Пєтю на грейдер. А потім він зник. По тому знову випустили його — на сцену Майдану. Всього кілька разів. Образ героя повинен бути однозначним, а тому має складатися всього з кількох яскравих образів. Дій, висловлювань. Найкраще — обіцянок. Технологія безвідмовна: принаймні, на більшість виборців діє. І зараз діє, до речі.

Правда, нещодавно Порошенко проколовся. Видав кремлівський задум публічно. От тільки чи зрозумів хоча б хтось, що він сказав... Якщо й Ви не зрозуміли, поверніться на три абзаци вище. І перечитайте.

diogenis: (Діоген)


І ще таке довелося прочитати:

На фоне последних событий, когда террористы, под руководством военнослужащих ГРУ РФ, в Донецкой области зверски убили двух патриотов Украины, военные российские диверсанты делают все для дестабилизации обстановки в Украине и срыва президентских выборов, а российские войска на границах Украины готовы к вторжению, несколько странными выглядят заявления кандидата в президенты Украины П.Порошенко, который на конгрессе "Украина - Россия: диалог" в Киеве 25-го апреля буквально заявил следующее: "Это не Украина отказывается от диалога, а это Россию пришлось долго уговаривать на то, чтобы состоялась женевская встреча, которая оказалась абсолютно бессмысленной, потому что подписанная декларацию Россией же абсолютно не собирается выполняться. Если для этого нужно встречаться второй, третий раз, то во имя мира, во имя диалога украинская сторона на это готова. Прошу российскую сторону назначить время и место, желательно в Москве".



Интересно с кем Порошенко там собрался договариваться, если даже Европа и Америка на данный момент не смогла убедить Путина сделать конкретные шаги по деэскалации ситуации в Украине, или у кандидата в президенты есть что предложить Путину? А чего хочет, Путин всем уже давно известно, но уж точно не сильную и независимую Украину.



Отже, відкриті домовленості за посередництва демократичних країн "абсолютно безсенсові", бо Росія їх не буде виконувати, а от якщо з Росією поговорити без сторонніх, за кулісами... Пєтя спалився. Думку розгорну окремим дописом.
diogenis: (Діоген)
91 рік тому було так:

А потом попытки развязать войну и революцию советские коммунисты повторяли многократно. ...

Но главной целью оставалась Германия.

Одна из нескольких попыток захватить власть в Германии представляет особый интерес. Эта попытка предпринята осенью 1923 года. ...

План прост: 7 ноября — годовщина захвата власти коммунистами в России, немецкие рабочие выйдут на демонстрации солидарности, а подготовленные в Москве группы провокаторов ГПУ и советской военной разведки под руководством И.С.Уншлихта будут провоцировать конфликты с полицией, чтобы вызвать кровавые столкновения и репрессии, раздуть негодование рабочих. 7 ноября планировался как день демонстраций и столкновений, 8 ноября столкновения должны были перерасти в уличные бои, в ночь на 9 ноября отряды Уншлихта должны были захватить важнейшие государственные учреждения, изображая стихийную реакцию масс на зверства полиции.

Сценарий простой, но надежный. Именно по этому сценарию совершилась так называемая "великая октябрьская социалистическая революция". По этому сценарию побеждали "пролетарские революции" в Эстонии, Литве и Латвии как в 1918, так и в 1940 году. По этому сценарию коммунисты приходили к власти во многих странах после Второй мировой войны: стихийное выступление трудящихся, народное негодование... и небольшие группы проворных профессионалов.


Виктор Суворов
Последняя республика: Почему Советский Союз проиграл Вторую мировую войну
Глава 3. Попытка первая



Тепер ми бачимо спроби повторити те саме у східних та південних областях України.
diogenis: (Діоген)
Порошенко — не тільки посібник донецьких бандюків, який три роки на посаді голови Наглядової ради Нацбанку "кришував" розбазарювання золотовалютних запасів країни. Він ще й просто пиздобол.

Анонс: 16.04.2014. Вхід до стадіону "Динамо" на останніх стадіях ремонту. Там завершують класти бруківку і вже пофарбували колонади. Профінансував роботи футбольний клуб "Динамо". Журналісти телеканалу "Київ" нагадали народному депутату Петру Порошенку про його обіцянку стати спонсором відновлення благоустрою. Ось як він це прокоментував.


Зверніть увагу на ухиляння від теми, туманність єдиного повідомлення ("...були дані відповідні доручення..." — ким? кому? на яких підставах?) і особливо на агресію в бік кореспондента. Хочете такого прєзіка президента?
diogenis: (Діоген)
«Отойдите за поребрик!» ©


І, як правильно зазначають деякі гражданє, тепер завжди можна замість посилання нахуй казати: «Уйди за поребрик!»

Profile

diogenis: (Default)
Diogenis

May 2017

M T W T F S S
1234567
89 1011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Most Popular Tags

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Page generated 23 September 2017 19:49
Powered by Dreamwidth Studios